Hakkımızda

MPOLY, Kurucularının 35 yıllık sünger imalat sektöründeki tecrübesi ile  2005 yılında (Polimer – Poliüretan) sünger imalatı amacıyla 6.000 m2 alanda İstanbul Deri Org. San. Bölgesi Tuzla-Aydınlı da kurulmuştur.

Yıllık 500.000 m3 üretim kapasitesi ile fabrikamız İstanbul civarına hızlı hizmet verebilmenin yanında, Türkiye’nin komşu olduğu Ülkelere de ihracat yapmaktadır.

Kuruluşundan beri Poliüretan sünger ve malzemeleri imalat sektöründe örnek ve öncü olan firmamız, kurucusunun edinmiş olduğu 35 yıllık tecrübesi ve de sahip olduğu çevre sorumluluğu ve geniş teknik kadrosuyla hizmetinizdedir.

Amacımız; sünger imalat sanayi alanındaki en iyi, en yararlı ve kaliteli ürünleri, dünyada hızla gelişen bilgi ve teknolojiyi kullanarak müşterilerimize ulaştırmak ve böylece ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Üretimini yaptığımız yüksek kaliteli süngerlerimiz, kullanıcının güvenini kazanarak MPOLY’ yi aranan bir marka haline getirmiştir. Hedefimiz elde ettiğimiz bu kalite ve hizmeti, ekonomik fiyata siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

MPOLY Bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman ekibiyle yıllardır İstanbul'da konusunda en başarılı firmalardan birisi olmuştur. Zira İhracat analizlerine bakıldığında hassas ve uzmanlık gerektiren yerlerde firmamızın tercih edilmesi buna en büyük delildir.

Firmamız, kuruluşundan itibaren araştırma - geliştirme, eğitim ve kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere kalite ve ürün geliştirme konusunda sürekli Ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Çünkü firmamız; yapılan bir işin, bir sonraki yapılacak iş için referans olacağının bilincini taşımaktadır.