Polieter Süngerler

Şirketimizin kuruluşundan beri üretimini yaptığı ve halen de üretimine başarı ile devam ettiği süngerler bu tip süngerlerdir. 

 

Devamını oku: Polieter Süngerler

Özel Üretim Süngerler

Özel Renkler: Oyuncak, hediyelik eşya gibi piyasaların gereksinimini karşılayacak şekilde ışık haslığı daha yüksek, daha derin renklere sahip olan ürünlerdir. Ürün listemizdeki her kaliteyi özel renklerle üretmek mümkündür

Polyester Süngerler

Polyester süngerlerin esneklik özellikleri düşüktür. Aşınma, sürtünme ve yırtılmalara karşı dirençli oldukları gibi kimyasallara (deterjan, kurutemizleme çözeltileri gibi) karşı da daha dayanıklıdırlar.

Devamını oku: Polyester Süngerler

UV Dayanımı Yüksek Süngerler

Süngerlerin güneş ışınlarına karşı dayanıksız olduğu bilinmektedir. Bu tip süngerlere UV dayanıklılığı sağlayacak şekilde katkılar sağlanır

HR Süngerleri

HR Süngerleri ("High Resilient") Yüksek esneklik ve kaliteye sahiptir. Standart süngerlere göre daha dayanıklıdır. Destek katsayıları yüksektir. Basma-bırakma kuvvetleri birbirine yakındır. Bu sebepten oturma ünitelerinde daha yüksek bir konfor özelliği sağlarlar. Yataklarda da bu tip süngerler anatomik rahatlık sağladığı için tercih edilirler.Bunlara ek olarak alev geciktirme özellikleri de vardır. Alev kaynağı devamlı tutulursa yanarlar, ancak alev kaynağı çekilirse kendi kendilerini söndürürler.

Alev Geciktiricili Sünger

 

Bu tip süngerler, alev geciktiricili kimyasallar ile yangına karşı önlem olacak şekilde üretilirler. Sünger, alev kaynağı çekilince kendini söndürür.